Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 18 do 24-11-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
50 min 40 wolnych

Płaski Brzuch + Sexy Pupa

Emilia Dunajska

 
50 min 40 wolnych

Projekt Plaża

Emilia Dunajska

 
50 min 35 wolnych

Płaski Brzuch + Sexy Pupa

Agata Łukowska.

   
09:00  
50 min 40 wolnych

SHAPE+STRETCH

Ewa Kula

 
50 min 40 wolnych

FITBALL

Anna Kamińska

     
09:30
50 min 40 wolnych

Stretching

Emilia Dunajska

 
50 min 40 wolnych

STRETCH+ROLLER

Emilia Dunajska

 
50 min 35 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Agata Łukowska.

50 min

Projekt Bikini 2020

Iza Wojcieska

50 min 40 wolnych

TBC

Agata Szymańska

10:00  
50 min 40 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Ewa Kula

 
50 min 40 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Anna Kamińska

     
10:30          
50 min 40 wolnych

Fat Killer - Body Combat

Iza Wojcieska

15 min 25 wolnych

FIRE

Total Team

15 min 25 wolnych

FIRE

Total Team

50 min 40 wolnych

Stretching

Agata Szymańska

11:30          
15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

50 min 40 wolnych

Joga

Anna Pisarek

50 min 40 wolnych

Zumba

Agnieszka M

12:30          
15 min 25 wolnych

TRENING OBWODOWY

Total Team

15 min 25 wolnych

TRENING OBWODOWY

Total Team

13:30          
15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

17:00
30 min 40 wolnych

TABATA 30'

Emilia Dunajska

60 min 40 wolnych

SuperSylwetka - Body Pump

Iza Wojcieska

       
60 min 35 wolnych

SuperSylwetka - Body Pump

Total Team

17:30
15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

   
50 min 40 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Emilia Dunajska

 
50 min 40 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Anna Kamińska

50 min 40 wolnych

TBC

Marta Germańska-Skrzyńska

50 min 40 wolnych

TABATA*

Agnieszka M

18:00  
50 min 40 wolnych

Fat Killer - Body Combat

Iza Wojcieska

       
50 min 35 wolnych

Zdrowy Kręgosłup

Total Team

18:30
15 min 25 wolnych

FIRE

Total Team

15 min 25 wolnych

FIRE

Total Team

15 min 25 wolnych

FIRE

Total Team

15 min 25 wolnych

FIRE

Total Team

15 min 25 wolnych

FIRE

Total Team

   
50 min 40 wolnych

Płaski Brzuch + Sexy Pupa

Emilia Dunajska

 
60 min 30 wolnych

SuperSylwetka - Body Pump

Anna Kamińska

50 min 40 wolnych

SuperSylwetka - Body Pump

Marta Germańska-Skrzyńska

50 min 40 wolnych

Zumba

Agnieszka M

18:45
15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

   
19:00  
50 min 35 wolnych

Płaski Brzuch + Sexy Pupa

Sylwia Bryła

         
19:30
15 min 25 wolnych

TRENING OBWODOWY

Total Team

15 min 25 wolnych

TRENING OBWODOWY

Total Team

15 min 25 wolnych

TRENING OBWODOWY

Total Team

15 min 25 wolnych

TRENING OBWODOWY

Total Team

15 min 25 wolnych

TRENING OBWODOWY

Total Team

   
50 min 40 wolnych

Zumba

Agnieszka M

 
50 min 40 wolnych

Zumba

Agnieszka M

50 min 40 wolnych

Płaski Brzuch + Sexy Pupa

Agata Szymańska

50 min 40 wolnych

TBC

Iza Wojcieska

19:45
15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

15 min 25 wolnych

ABS

Total Team

   
20:00  
50 min 35 wolnych

TBC

Sylwia Bryła

         
20:30
15 min 25 wolnych

Stretching

Total Team

15 min 25 wolnych

Stretching

Total Team

90 min 40 wolnych

Joga

Anna Pisarek

50 min 40 wolnych

STRETCH+ROLLER

Agata Szymańska

50 min 40 wolnych

Brzuch + Stretching

Iza Wojcieska

   
   
15 min 25 wolnych

Stretching

Total Team

15 min 25 wolnych

Stretching

Total Team

15 min 25 wolnych

Stretching

Total Team

21:00
50 min 40 wolnych

Joga

Anna Pisarek

           
← →